آرد سوخاری مرغوب چه مشخصاتی دارد؟

تجهیزات فست فود سراج > Uncategorized > آرد سوخاری مرغوب چه مشخصاتی دارد؟

آرد سوخاری مرغوب چه مشخصاتی دارد؟

۰۴ آبان ۱۳۹۸ / 0 Comments / 414 / Uncategorized, تمامی مقالات
Facebook It
Tweet It
Pinterest It
Google Plus It

ممکن است برای شما این سوال پیش آمده باشد که ، آرد سوخاری مرغوب را از کجا بشناسیم؟ گروه صنعتی سراج تجهیز قصد دارد در این مقاله به مشخصات آرد سوخاری با کیفیت و مرغوب بپردازد.

از آرد سوخاری برای سوخاری کردن انواع  مواد غذایی مانند : مرغ کنتاکی ، قارچ سوخاری و… که از خوشمزه ترین و پرطرفدار ترین غذاهای فست فودی است، استفاده می شود .

انواع  آرد سوخاری

آردهای سوخاری‌ موجود در بازار معمولاً از نان‌ های حجیم تولید می‌شوند.  چگونگی آرد سوخاری به نوع آسیاب و الک کردن و نوع مصرف آرد بستگی دارد، اما به طورکلی در دو طعم پودردانه درشت و پودر طعم دار که در ترکیبات آن از ادویه های متنوع استفاده می شود ، در بازار عرضه می شود.

به طور معمول برای تردی بیشترغذاهای سرخ‌ شده مانند: تهیه انواع مرغ های سوخاری یا کنتاکی از نوع درشت و برای تهیه ناگت، کتلت یا ماهی نوع  پودری آن بیش‌ترین کاربرد را دارد.

در ابتدا نان آنقدر حرارت می بیند تا رطوبش را از دست بدهد و نان برشته شده به رنگ قهوه ای درآید ، پس از پروسه ی خشک کردن نان نوبت تبدیل آن به آرد است به این ترتیب نان به آرد سخاری تبدیل شده و آماده ی بسته بندی و عرضه به بازاراست.

مدت زمان پخت نان در مرحله ی اول یک زمان عادی است ولی مدت زمان پخت نان در مرحله دوم به منظور از دست رفتن باقیمانده آب و خشک تر شدن نان طولانی تر از مرحله ی اول می باشد.

مشخصات آرد سوخاری مرغوب

رنگ و بوی آرد سوخاری مرغوب ، طبیعی می باشد و نباید بوی کهنگی بدهد. دانه های آرد سوخاری باید یکنواخت و یکسان باشند و نباید در محیط های مرطوب نگهداری شود ونباید از نان های فاسد و کپک زده در تهیه آرد استفاده شود.

You Might Also Like

۲۳ بهمن ۱۳۹۸

Leave your comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا به کمک ما نیاز دارید؟

تماس با ما
Compare List