آرد سوخاری مرغوب چه مشخصاتی دارد؟

تجهیزات فست فود سراج > Uncategorized > آرد سوخاری مرغوب چه مشخصاتی دارد؟

آرد سوخاری مرغوب چه مشخصاتی دارد؟

۰۴ آبان ۱۳۹۸ / 0 Comments / 560 / Uncategorized, تمامی مقالات
Facebook It
Tweet It
Pinterest It
Google Plus It

ممکن است برای شما این سوال پیش آمده باشد که ، آرد سوخاری مرغوب را از کجا بشناسیم؟ گروه صنعتی سراج تجهیز قصد دارد در این مقاله به مشخصات آرد سوخاری با کیفیت و مرغوب بپردازد.

از آرد سوخاری برای سوخاری کردن انواع  مواد غذایی مانند : مرغ کنتاکی ، قارچ سوخاری و… که از خوشمزه ترین و پرطرفدار ترین غذاهای فست فودی است، استفاده می شود .

انواع  آرد سوخاری

آردهای سوخاری‌ موجود در بازار معمولاً از نان‌ های حجیم تولید می‌شوند.  چگونگی آرد سوخاری به نوع آسیاب و الک کردن و نوع مصرف آرد بستگی دارد، اما به طورکلی در دو طعم پودردانه درشت و پودر طعم دار که در ترکیبات آن از ادویه های متنوع استفاده می شود ، در بازار عرضه می شود.

به طور معمول برای تردی بیشترغذاهای سرخ‌ شده مانند: تهیه انواع مرغ های سوخاری یا کنتاکی از نوع درشت و برای تهیه ناگت، کتلت یا ماهی نوع  پودری آن بیش‌ترین کاربرد را دارد.

در ابتدا نان آنقدر حرارت می بیند تا رطوبش را از دست بدهد و نان برشته شده به رنگ قهوه ای درآید ، پس از پروسه ی خشک کردن نان نوبت تبدیل آن به آرد است به این ترتیب نان به آرد سخاری تبدیل شده و آماده ی بسته بندی و عرضه به بازاراست.

مدت زمان پخت نان در مرحله ی اول یک زمان عادی است ولی مدت زمان پخت نان در مرحله دوم به منظور از دست رفتن باقیمانده آب و خشک تر شدن نان طولانی تر از مرحله ی اول می باشد.

مشخصات آرد سوخاری مرغوب

رنگ و بوی آرد سوخاری مرغوب ، طبیعی می باشد و نباید بوی کهنگی بدهد. دانه های آرد سوخاری باید یکنواخت و یکسان باشند و نباید در محیط های مرطوب نگهداری شود ونباید از نان های فاسد و کپک زده در تهیه آرد استفاده شود.

You Might Also Like

طرز تهیه کرم کارامل
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
طرز تهیه پیتزا سبزیجات
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

Leave your comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا به کمک ما نیاز دارید؟

تماس با ما
Compare List