آشنایی با تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی کافی شاپ

تجهیزات فست فود سراج > Uncategorized > آشنایی با تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی کافی شاپ

آشنایی با تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی کافی شاپ

۰۸ آبان ۱۳۹۸ / 0 Comments / 542 / Uncategorized, تمامی مقالات
Facebook It
Tweet It
Pinterest It
Google Plus It

آشنایی با تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی کافی شاپ

قبل از اقدام برای راه اندازی کافی شاپ و خرید تجهیزات کافه، باید با تجهیزات مورد نیاز کافی شاپ آشنایی داشته باشید. در این مقاله گروه صنعتی سراج تجهیز قصد دارد تا شما عزیزان را با تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی کافی شاپ آشنا کند.

●دستگاه اسپرسو

یکی از مهمترین تجهیزات برای راه اندازی کافی شاپ دستگاه اسپرسو می باشد، که برای تهیه ی قهوه ایی غلیظ به نام اسپرسو از آن استفاده می شود. این دستگاه که تمام برندهای موجود آن برای کشور ایتالیا می‌باشد،با انواع تک گروپ و دو گروپ و سه گروپ بنا به ظرفیت فروش توسط کارشناس ما به کافی شاپ‌ها پیشنهاد می‌شود و برخی از دستگاه‌ها هم با برق هم با گاز و برخی فقط با برق کار می‌کنند.از چند نمونه برندهای معروف آنها می‌توان به جیمبالی، بزرا، آستوریا، لاسپازیاله، وگا، فایما و غیره نام برد.

●آسیاب قهوه

از این دستگاه برای تهیه پودر قهوه تازه استفاده می شود و یکی از ملزومات راه اندازی کافه می باشد. جهت تهیه قهوه با کیفیت بالا و طعم بی نظیر باید دانه‌های قهوه را به اندازه مصرف همان موقع کافی من آسیاب نماید. بنا به ظرفیت کافی شاپ کارشناسان ما آسیاب قهوه تک گلو و دوگلو را به آن واحد صنفی پیشنهاد می‌دهند.

●بلندر یا همان مخلوط کن

بلندر یا همان مخلوط کن همه ی کافه ها مورد استفاده قرار می گیرد.از این دستگاه برای تهیه انواع شیک،اسموتی و انواع کوکتل ها استفاده می شود. بلندر در دو مدل کاور دار و بدون کاور موجود است که برای استفاده در محیط کافی شاپ برای جلوگیری از ایجاد سر و صدا بهتر است از مدل کاوردار استفاده شود.

●شیکر

از این دستگاه جهت تهیه انواع شیک‌ها استفاده می‌شود و در مدل‌های تک لیوان، دو لیوان، سه لیوان در بازار یافت می‌شود، که با چرخش دورانی شفت خود در داخل لیوان باعث مخلوط کردن و یک دست کردن شیک استفاده می‌شود.

●آبمیوه گیری

از این دستگاه برای تهیه ی نوشیدنی های طبیعی استفاده می شود.از تجهیزات کافی شاپ هایی می باشد که در منوی خود نوشیدنی سرد دارند.

●آب مرکبات گیری

 از این دستگاه جهت تهیه آب پرتقال یا انار طبیعی استفاده می شود. دستگاه آب مرکبات گیری تمام اتوماتیک تمامی مراحل آبگیری را به طور اتوماتیک و بدون هیچ دخالتی انجام می دهد.

●شیر داغ کن

دستگاه شیر گرمکن دارای یک مخزن و سیستم گرمکن از کف می باشد و همانطور که از اسم آن مشخص است برای گرم نگه داشتن شیر یا شیر کاکائو استفاده می شود.

●شربت سرد کن

از این دستگاه برای خنک نگه داشتن شربت تا زمان فروش استفاده می شود که دارای مدل های تک مخزن،دو مخزن و سه مخزن است.

●یخ در بهشت

از این دستگاه برای تهیه و سرو دسرهای نیمه یخ زده مانند یخ در بهشت استفاده می شود و در انواع تک، دو و سه مخزنه موجود می باشد که دارای نمونه های ایتالیایی است.

●گل خامه زن

از این دستگاه جهت تهیه گل خامه ای که کافی من ها در تهیه منوی خود لازم دارند استفاده می شودو از جمله برند های ایتالیایی آن کاتابریکا،فریگومات، کارپیجیانی می باشد.

●وافل ساز

وافل ساز از تجهیزات پرکاربرد کافی شاپ ها می باشد که برای تهیه نان ترد و شیرینی از آن استفاده می شود.

●یخچال شو کیک

این دستگاه یک عدد یخچال کوچک ویترینی رومیزی است که برای نمایش کیک و همچنین جلوگیری از فساد آن روی کانتر کافی شاپ قرار می گیرد.

●یخساز

از این دستگاه جهت تولید یخ به صورت پولکی و قالبی بنا به نیاز استفاده می شود .

●بویلر آب جوش

این دستگاه یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات کافی شاپ به شمار می رود که از آن برای تهیه آب جوش استفاده میشود.

جهت مشاوره و خرید تجهیزات کافی شاپ میتوانید از مشاوره صحیح کارشناسان گروه صنعتی سراج بهره ببرید.

You Might Also Like

طرز تهیه کرم کارامل
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
طرز تهیه پیتزا سبزیجات
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

Leave your comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا به کمک ما نیاز دارید؟

تماس با ما
Compare List