اصول طراحی منو رستوران

تجهیزات فست فود سراج > Uncategorized > اصول طراحی منو رستوران

اصول طراحی منو رستوران

۰۹ آبان ۱۳۹۸ / 0 Comments / 592 / Uncategorized, تمامی مقالات
Facebook It
Tweet It
Pinterest It
Google Plus It

اصول طراحی منو رستوران

در این مقاله گروه صنعتی سراج تجهیز قصد دارد به راهکارهایی جهت طراحی منو، که باعث افزایش سود رستوران شما می شود، بپردازد.

منو ی رستوران چیزی فراتر از لیست غذاهای یک رستوران است ، اگر منو به خوبی انتخاب شود می تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده شود.

 با طراحی یک منوی مناسب میتوانید سود رستورانتان را افزایش دهید.

بخش بندی منو

زمان طراحی منو برای رستوران تان سعی کنید از دسته بندی های متفاوتی استفاده کنید تا پیدا کردن غذا برای مشتریان راحت تر باشد،زمانی که مشتری در حال انتخاب غذاست قطعا دوست ندارد با یک منوی گیج کننده روبرو شود.

استفاده از عکس غذا

اگر شما  قصد دارید تا در منوی خود از عکس غذا استفاده کنید حتما به کیفیت بالای عکس ها توجه ویژه داشته باشید. استفاده از عکس در منو ممکن است باعث افزایش هزینه های طراحی شود اما بسیار ضروری و تاثیر گذار است.

توضیحات غذا

وجود توضیحات کامل در منو همراه با اسم غذا می تواند به مشتریان شما کمک کند تصمیم دقیق تری در انتخاب غذا داشته باشند. اگر تصمیم دارید که از عکس داخل منو ی رستوران تان استفاده نکنید،حتما از توضیحات غذا استفاده کنید

بر روی قیمت تاکید نکنید

دقت کنید که قیمت غذاها در منو با فونت درشت یا رنگ هایی که حساسیت به بار می آورند نباشند، همین امر سبب می شود تا بر روی قیمت تاکید نشود.

از رنگ های مناسب استفاده کنید

رنگ ها را با توجه به سبک رستوران تان و مشتریانی که به رستوران شما می آیند انتخاب کنید، رنگ های انتخابی تاثیرات روانشناختی متفاوتی بر بیننده ایجاد می کند.

چاپ

بعد از طراحی منو نوبت به چاپ آن می رسد. یک چاپ خوب و با کیفیت نشان دهنده ی هویت نام تجاری شما می باشد. نکات چاپ منو می تواند شامل مواردی همچون: استفاده از فونت مناسب و خوب، رعایت فاصله مناسب بین نام و توضیحات باشد که باعث می شود تا مشتریان تان به راحتی غذای خود را انتخاب کنند

You Might Also Like

طرز تهیه کرم کارامل
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
طرز تهیه پیتزا سبزیجات
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
طرز تهیه سس سیر
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

Leave your comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا به کمک ما نیاز دارید؟

تماس با ما
Compare List