راه اندازی قنادی

تجهیزات فست فود سراج > Uncategorized > راه اندازی قنادی

راه اندازی قنادی

۲۲ آبان ۱۳۹۸ / 1 Comments / 590 / Uncategorized, تمامی مقالات
Facebook It
Tweet It
Pinterest It
Google Plus It

گروه صنعتی سراج تجهیز قصد دارد در این مقاله به اصول راه اندازی قنادی بپردازد اگر شما هم از علاقه مندان و این کسب کار هستید ، با ما همراه باشید.

برای راه اندازی قنادی مانند هر کسب و کار دیگری باید تمام جوانب آن از جمله : میزان بودجه ،مکان راه اندازی، تعداد نیروی انسانی و دیگر موارد را در نظر بگیرید.

رعایت مواردی همچون نظافت و بهداشت فردی و محیط پر اهمیت ترین بخش کار می باشد.

برای پیشگیری از فساد مواد غذایی ، باید آن ها را در یخچال نگهداری کرد و تمام مواد غذایی باید در ظروف بهداشتی و تمیز نگهداری شوند، زمان تهیه شیرینی نکات بهداشتی ازجمله استفاده از دستکش، کلاه و غیره فراموش نشود.

برای راه اندازی این کسب و کار شما نیاز به یک سرمایه هنگفت نخواهید داشت، زیرا هنر ، ذوق ، سلیقه شماست که ستون های اصلی این کسب و کار را می سازد.

اول قدم برای راه اندازی شیرینی فروشی یا قنادی انتخاب محل تاسیس کسب و کارتان می باشد، زیرا مکان انتخابی بر روی میزان فروش و قیمت گذاری تان تاثیر مستقیم می گذارد.

زمان انتخاب محل تاسیس این نکته را از یاد نبرید که مکان کارگاه قنادی و شیرینی سرا یتان فاصله ی زیادی از هم نداشته باشند و ترجیحا در یک مکان قار بگیرند ، اکثر قنادی‌ها کارگاه را در زیر زمین و شیرینی سرا را در طبقه بالای آن در نظر میگیرند.

بررسی تجهیزات مورد نیاز قنادی

تجهیزات مورد نیاز عبارتند از :یخچال صنعتی و یخچال کیک و شیرینی ،خمیر گر ، خمیر پهن کن ، همزن و مخلوط کن صنعتی و… که در گروه صنعتی سراج تجهیز تمام تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی قنادی اعم از محصولات نو و کارکرده موجود می باشد.

بررسی نیرو انسانی

به طور معمول  راه اندازی یک قنادی متوسط حدودا نیاز به ۱۰ نفر نیروی انسانی دارد . به طوریکه یک نفر وظیفه ی تامین و تهیه مواد اولیه و شخص دیگری وظیفه ی تزیین و آراستن محصولات را داشته باشد و یک نفر مسئول رسیدگی به مسائل مالی و آشنا به امور حسابداری  و شما قطعا نیاز به دو فروشنده برای ارتباط با مشتری نیاز خواهید داشت.

You Might Also Like

طرز تهیه کرم کارامل
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
طرز تهیه پیتزا سبزیجات
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
طرز تهیه سس سیر
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

Leave your comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا به کمک ما نیاز دارید؟

تماس با ما
Compare List