بهترین رنگ و طراحی دکوراسیون کافی شاپ

تجهیزات فست فود سراج > تمامی مقالات > بهترین رنگ و طراحی دکوراسیون کافی شاپ

بهترین رنگ و طراحی دکوراسیون کافی شاپ

۰۳ آذر ۱۳۹۸ / 0 Comments / 689 / تمامی مقالات
Facebook It
Tweet It
Pinterest It
Google Plus It

گروه صنعتی سراج تجهیز در این مقاله به نکاتی می پردازد که به کمک آن بتوانید نورپردازی اصولی و صحیحی برای کافی شاپ خود اجرا کنید. نورپردازی صحیح و اصولی در کافی شاپ رابطه مستقیمی با جذب مشتری بیشتر خواهد داشت پس با ما همراه باشید .

رنگ و طراحی کافی شاپ

هنگامی که مشتریان برای بار اول داخل کافی شاپ شما می شوند مهمترین چیزی که نظر مشتریان تان  را جلب می کند ظاهر و طراحی داخلی و نور کافی شاپ شما می باشد،

نورپردازی و فضای رستوارن تان از اهمیت بالایی برخورد دار است زیرا مشتریان شما ساعات طولانی را در آن سپری می کنند ، محیط‌هایی مانند کافی‌شاپ که برای سرگرمی و گذران وقت مورداستفاده قرار می‌گیرند، نورپردازی و استفاده صحیح از رنگ ها تاثیر زیادی بر مخاطب می گذارد.

شما در ابتدا باید مشخص نمایید که کافی شاپ تان قرار است چه سبکی داشته باشد و پس از آن با توجه به سبک مورد نظر برای رنگ بندی دکور داخی اقدام نمایید . دقت داشته باشید که رنگ هایی که برای دیزاین یک کافه استفاده می شوند، باید مکمل یکدیگر باشند .

به عنوان مثال اگر شما از رنگ های تیره و تاریک برای طراحی استفاده نمایید سبب کوچک تر نشان داد فضای کافه تان می شود پس در نتیجه با انتخاب صحیح و متناسب با فضای کاری تان می توانید بر زیبایی کافه تان بیافزایید.

یکی از طراحی های آسان برای زیبا تر شدن نمای کافی شاپ بهره گیری از نور خورشید برای طراحی داخلی است ، نور خورشید  تاثیر بسیار خوبی بر فضا دارد و باعث بزرگتر نشان دادن کافه میشود.

دقت داشته باشید که میزان معینی از نور بر روی میز ها و سایر فضاهای موجود قرار داده شده باشد. شما برای هر میزی باید نور در نظر بگیرید که در بهترین حالت در بالای میز قرار گرفته باشد علاوه بر آن می توانید بر روی هر میز شمع قرار دهید شمع سبب آرامش بیشتر در فضا می شود.

استفاده از تخته سیاه به جای کاغذ می تواند یک ایده ی خلاقانه و موثر بر طراحی کافه باشد.

دکوراسیون میز و صندلی

انتخاب و خرید میز و صندلی های مناسب و استاندارد برای کافه بسیار حائز اهمیت است ما در زمان خرید نباید فقط به ظاهر و زیبایی آن ها دقت داشته باشیم هماهنگی طرح و رنگ مبلمان با دکور محیط و استاندارد و راحت بودن آن در درجه ی اول قرار دارند.

به عنوان مثال : خرید صندلی های غیر استاندارد که بدون پشتی یا بیش از حد کوتاه و یا بالعکس بیش از حد بلند می باشند و همینطور انتخاب میز هایی با صفحاتی کوچک و غیر استاندارد از جمله اشتباهات رایج در انتخاب و خرید میز و صندلی کافی شاپ می باشند.

ویترین و کانتر بار

استفاده از کانتر بار و ویترین مناسب در فضای کافی‌شاپ، تاثیر بسزایی در فروش شما خواهد داشت.

به نمایش گذاشتن خواراکی های موجود در کافه می تواند بسیارهوس‌انگیز باشد. اگر کانتر کافی‌شاپ شما دارای یخچال نیست شما می‌توانید با قرار دادن ظروف شیشه‌ای حاوی کیک و شیرینی جات و یا با قرار دادن بطری‌های شربت و… بالای آن توجه مشتریان را به سمت کانتر جلب نمایید.

 کانتر بار می‌تواند با ویترین یخچال و بدون ویترین یخچال باشد که در مجموعه ی گروه صنعتی سراج تجهیز انواع تجهیزات مورد نیازاعم از تولید داخل و همچنین اجناس وارداتی  نو و کارکرده را رویت و با قیمت و کیفیت مناسب خریداری نمایید.

You Might Also Like

طرز تهیه کرم کارامل
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
طرز تهیه پیتزا سبزیجات
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

Leave your comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا به کمک ما نیاز دارید؟

تماس با ما
Compare List