دیسپلی وارمر

نمایش 7 نتیحه

Grid style
List style
 • دیسپلی

  ریال10,500,000.00

  خرید دیسپلی مرغ برای فست فودها و ساندویچی ها و  نگهدارنده های سرد و گرم فست فود و ساندویچی بسیار مناسب و مفید خواهد بود زیرا با سرخ کردن مواد غذایی نیاز به جایی برای نگهداری و گرم نگه داشتن آنها دارند که به این ترتیب از این دستگاه استفاده می کنند. دیسپلی مرغ دستگاهی است که برای نگهداری مرغ های پخته یا سوخاری شده استفاده می شود. این دستگاه را می توانید به صورت حضوری از فروشگاه آشپزیار و به صورت غیر حضوری از فروشگاه اینترنتی لیون ایران خریداری کرد.

  فروش دیسپلی مرغ سوخاری در شهرهای مختلف کشور قابل عرضه است تا مشتریان در هر نقطه از این کشور که باشند بتوانند محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایند. و با هماهنگی شرکت میتوانید این نوع از محصولات ما را از نمایندگی های ما در اقسی نقاط کشور خریداری کنید. دیس پلی مرغ کنتاکی نیز همین دستگاه است که از استیل ضد زنگ طراحی و تولید شده است و در اثر رطوبت موجود در آشپزخانه ی فست فود دچار خرابی و زنگ زدگی نمی شود و انواع مرغ کنتاکی را به صورت مرطوب و خشک درون خود نگهداری میکند که هر دو مورد آن برای نگهداری مورد استفاده قرار میگیرد. بهترین دیسپلی مرغ را می توانید از فروشگاه های ما به صورت حضوری و غیر حضوری تهیه نمایید.

  از انواع دیسپلی می توان به دیسپلی پیتزا که برای گرم نگه داشتن پیتزا استفاده می شود و مدلی که ما درباره آن صحبت میکنیم به این منظور نیز طراحی شده است و برای نگهداری طولانی مدت پیتزا و خشک نشدن و داغ ماندن آن از این دستگاه نیز استفاده میکنند ولی در اصل طراحی آن برای انواع مرغ کنتاکی میباشد و برای این نوع از ماده غذایی بهتر و پیشرو تر میباشد. دیسپلی سیب زمینی برای گرم نگه داشتن سیب زمینی می باشد که درباره آن در دسته بندی قبلی بسیار توضیح دادیم البته از این مدل هم میتوان برای این منظور استفاده کرد البته از مدل خشک آن که به نام وارمینگ شو کیس نیز معروف می باشد و با برند اسمارت که زیر مجموعه این گروه صنعتی می باشد عرضه میشود و به طور کلی از دیسپلی فست فودی در فست فود ها و آشپزخانه های فست فود استفاده می کنند. این دستگاه را با برندهای هنی پنی می شناسند به طوری که دیسپلی مرغ هنی پنی یا دیسپلی henny penny که همانطور که گفته شد این برند آمریکایی معروف ترین برند در دنیا برای تجهیزات فست فودی می باشد و در ابتدا فقط این برند در ایران برای این امر موجود بود و حرفه ای ها فقط از این محصول برای تجهیز کردن اسفاده میکنند ولی امروزه شرکت هایی هستند که مجموعه ما نیز از اولین تولیدکنندگان در این زمینه می باشد که به ساخت انواع ایرانی این محصول پرداخته اند که از نظر کیفیت بسیار بالا می باشند و همچنین با برند مستر تحت عنوان دیسپلی مرغ سوخاری فر ای مستر عرضه و ارائه می شود. و همچنین برند ای تی ام نیز یکی از برندهای معتبر ایرانی می باشد که ما از نمایندگان فروش آن می باشیم.

  این تجهیزات فست فود و نگهدارنده های سرد و گرم فست فود و ساندویچی در صورت خرابی دارای تجهیزات جانبی می باشند به طور مثال سینی و توری دیسپلی را می توانید از فروشگاه های ما خریداری نمایید. اگر بخواهیم قیمت دیسپلی مرغ را مورد بررسی قرار دهیم می توانید برای این منظور با مشاوران و مدیران فروش ما در ارتباط باشید. اگر قصد خرید دیسپلی مرغ دست دوم را دارید حتما از سلامت دستگاه اطمینان حاصل کنید. دیسپلی مرغ ارزان قیمت و نو در فروشگاه ما قابل عرضه است.

 • دیسپلی ITM

  ریال9,800,000.00

  دیسپلی کار کرده ITM (کد 10341)

  ساختار بیرونی و درونی از جنس استیل ضد زنگ می باشد ، شیشه ها و درب ها پنل کناری و جلو آبدیده هستند.
  دارای منبع آب ده گالنی بزرگ با پرکن دستی یا خودکار
  دارای دوگرمکن خطی منبع آب
  لوله تخلیه مانع از سرریز آب منبع می شود.
  دارای کنترل و نمایشگر دمای آب می باشد.
  طبقه بالا فقط با گرمای خشک کار می کنید.
  پوشش با دوام گرمکن های حرارتی در بالای هر دو طبقه گرمای مستقیمی را ایجاد می کنند.
  برای صرفه جویی در انرژی قسمت بالا و پایین عایق بندی شده است.
  دارای کنترل های مستقل گرمایی برای هر طبقه است که باعث می شود غذاهای مختلف در بهینه ترین دما نگه داشته شوند.
  دارای شیشه محکم زاویه دار در سمت مشتری است که امکان مشاهده آسان و واضح غذاها را برای مشتری فراهم می کند.
  درب های کشویی شیشه ای از قسمت کنترلی قابلیت جداسازی دارند.
  دارای لامپ های روشنایی رشته ای است که باعث جذابیت بیشتر در نمایش غذاها می شود.
  دارای پنل های دسترسی با قابلیت جداسازی است که امکان تعمیر و نگهداری آسان را فراهم می کند.

 • دیسپلی ایرانی

  ریال14,200,000.00

  گرم نگهداشتن مرغ سوخاری برای ساعت ها بعد از پخت

  جلوگیری از نفوذ گرد و خاک و عوامل نا مطلوب بر روی مرغ سوخاری در زمان نگهداری

  نمایش مرغ سوخاری به شکل ویژه که باعث بالا رفتن فروش می شود.

  تسهیل کار پرسنل کانتر و آشپزخانه

  در اینجا به تمامی نکاتی که در مورد دیس پلی مرغ سوخاری وجود دارد اشاره می کنیم:

  توضیحات : این دستگاه برای به نمایش گذاشتن مرغ سوخاری و سایر مواد غذایی که نیاز به حفظ گرما دارند ساخته شده است. این دستگاه با استفاده از مواد عالی از جمله استیل ضد زنگ و درجه یک ساخته شده است. همچنین این دستگاه دارای زیبایی مطلوب بوده و طرز استفاده راحتی دارد.

   دیس پلی مرغ سوخاری

   

  عملکرد دستگاه دیسپلی مرغ سوخاری:

  دستگاه دیس پلی مرغ برای نگهداری موقت مرغ پخته شده ( سوخاری شده ) استفاده می گردد. این دستگاه دارای دو بخش خشک و مرطوب می باشد. که از بخش خشک برای نگهداری مرغ های خشک و کریسپی استفاده می شود و از بخش مرطوب برای نگهداری مرغ های نرم استفاده می شود.

  بخش خشک »»

  که طبقه فوقانی آن می باشد برای نگهداری مرغ ای پخته شده که باید به صورت خشک نمایش داده شوند استفاده می باشد. سیستم حرارتی این بخش توسط لامپ های فوقانی تهیه می شود. مرغ ها را بعد از اینکه از دستگاه سرخ کن مرغ خارج نمودید بر روی سبد های مشبک قرار دهید. روغن اضافی مرغ از روی صفحه مشبک به سینی منقل خواهد شد و باعث رعایت بهداشت و نظافت خواهد گردید.

  مرطوب »»

  این بخش  قسمت پایینی دستگاه می باشد که برای نمایش مرغ هایی است که به صورت نرم پخته شده اند ( مرغ های که با استفاده از فشار پخته شده و از درصد رطوبت بالایی برخوردار هستند). حرارت این بخش توسط لامپ های فوقانی و المنت های زیرین تامین می گردد. در حقیقت المنت های زیزین تانک آب را گرم نموده و بخار آب سبب گرم شدن مرغ می گردد.

  طرز استفاده :

  مرغ ها پس از اینکه از دستگاه سرخ کن خارج شدند در صورت پخت پولکی در طبقه بالا و در صورتیکه به صو.رت معمولی پخت شده اند در قسمت پایین قرار می گیرند.

  روشن کردن:

  برای روشن کردن طبقه فوقانی کلید را در حالت on   قرار داده و درجه دلخواه خود را روی دستگاه تنظیم میکنیم. وقتی دستگاه روشن می شود لامپ ها روشن می گردند.

  برای روشن کردن طبقه پایین دو کلید وجود دارد که کلید بالایی برای روشن کردن لامپ های فوقانی میباشد و زمانی  که در حالت   on  قرار داشته باشد دستگاه روشن می گرددو شما میتوانید درجه حرارت را با درجه کناری تنظیم نمایید.

  برای اینکه بخواهید مخزن آب را در حالت گرم قرار دهید ابتدا باید کلید پایینی را در حالت  on  قرار داده و سپس درجه مورد نظر را تنظیم نمایید.

  نکته»» برای استفاده از حالت گرمای مرطوب حتما در کف و زیر سینی هی طبقه پایینی به ارتفاع  ۲ سانتی متر آب بریزید.

  نکات نگهداری»»

  همیشه دستگاه را پس از پایان کار از برق کشیده و آن را خاموش نمایید.

  از اسپری آب بر روی قطعات برقی پرهیز نمایید.

  دستگاه  را بر روی سطح صاف قرار دهید.

  مسیر سیم برق باید صاف و بدون وجود مخاطرات برنده باشد.

  پوشش سیم برق همیشه باید سالم و بدون عیب باشد.

  رعایت نکات فوق الزامی است.

 • دیسپلی دو سینی

  ریال7,500,000.00

  این دستگاه دارای سه طبقه خشک و مرطوب با ابعاد 150*75*82 با وزن 145 کیلو گرم می باشد .

  معمولا از این دستگاه برای گرم نگه داشتن و نگهداری مرغ کنتاکی استفاده می شود همچنین یک ویترین جهت نمایش مرغ سوخاری برای مشتری بصورتی که طبقه بالای آن صرفا با المنت و طبقه پایین آن با المنت و تشت آب به صورت مرطوب به مرغ ها گرما میدهد و مانع سرد و خشک شدن مرغ سرخ شده تا زمان فروش آن می شود در این مجموعه شما می توانید دیسپلی یا گرمخانه خود را با مارک های ایرانی و خارجی نو یا کارکرده پیدا کنید.

  مجموعه ما دارای دیسپلی های هنی پنی، مستر،آی.تی.ام، یونیس، رولر گریل می باشید.

 • دیسپلی فرانسوی

  ریال9,500,000.00

  یکی از اصلی ترین تجهیزات خط پخت کنتاکی که خود زیر مجموعه فست فود ها به شما می رود دیسپلی است.

  گرمخانه مرغ سوخاری یا دیسپلی مرغ سوخاری جهت سرو و گرم نگه داشتن انواع غذاهای سرخ شده از جمله مرغ سوخاری مناسب می باشد و برای نمایش در دید مشتریان مورد استفاده می باشد.
  این دستگاه دارای دو طبقه می باشد که طبقه پایین با داشتن حوضچه آب و گرمای المنت تولید حرارت مرطوب کرده و برای نگهداشتن مرغ سوخاری نرمال پس از پخت استفاده می شود.

  طبقه دوم با داشتن دو المنت گرمای خشگ برای نگهداشتن مرغ کنتاکی اسپایسی را تولید می کند.
  از ویژگی های دیسپلی تولید آن از بهترین نوع ورق استیل ۳۰۴ به ضخامت ۱.۵ میلیمتر می باشد که باعث طول عمر و استحکام این دستگاه می شود.

  در مجموعه ما انواع دیسپلی های ایرانی،آمریکایی،فرانسوی،ایتالیایی به فروش می رسد.

 • دیسپلی وارمر

  ریال25,000,000.00

  این دستگاه دارای دو طبقه خشک و مرطوب با ابعاد 150*75*82 با وزن 145 کیلو گرم می باشد . از این دستگاه جهت گرم نگه داشتن و دپوی مرغ کنتاکی استفاده می شود بهترین ویترین جهت نمایش مرغ سوخاری برای مشتری بصورتی که طبقه بالای آن صرفا با المنت و طبقه پایین آن با المنت و تشت آب به صورت مرطوب به مرغ ها گرما میدهد و مانع سرد شدن مرغ سرخ شده تا زمان فروش آن می شود در این مجموعه شما می توانید دیسپلی یا گرمخانه خود را با مارک های ایرانی و خارجی نو یا کارکرده پیدا کنید.

 • گرمکن

  ریال980,000.00

  گرمخانه شیشه ای مرغ سوخاری و فست فود مناسب برای مرغ کنتاکی سیب زمینی قارچ سوخاری سمبوسه پیراشکی بوده و گرمخانه رومیزی دارای المنت های حرارتی در زیر سینی های استیل می باشد که گرما را به صورت دستی می توانید در دستگاه تنظیم درجه نمایید.
  گرمخانه رومیزی شیشه ای ویترینی
  گرم خانه شیشه ای به منظور به نمایش گذاشتن محصولات موادغذایی برای جلب توجه مشتریان و آگاهی از محصولات منوی غذایی کاربرد دارد ، گرم خانه شیشه ای به وسیله المنت ۱۵۰۰ وات و فن ، گرمای مورد نیاز حداکثر۱۱۰ درجه سانتی گراد برای گرم نگه داشتن مواد غذایی را تامین می کند و بدون اینکه تاثیری در طعم و کیفیت محصول داشته باشد می توان برای ساعاتی محصول موادغذایی را در گرم خانه نگه داشت.
  گرمخانه رومیزی شیشه ای قابل استفاده برای هتل ها ، رستوران ها ، فست فود ‌ها ، كافی شاپ ها ، شیرینی فروشی ها و تالار‌های پذیرایی
  گرم خانه شیشه ای دارای ۲ نوع ایستاده و رومیزی می باشد که بسته به نیاز مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد.
  به منظور نمایش بیشتر و افزایش توجه مشتریان به محصولات از روشنایی و نور در گرم خانه ها استفاده شده است.
  در گرم خانه های ایستاده به منظور تسهیل در جابه جایی دستگاه از چرخ های لوکس استفاده می شود که تاثیر منفی در جلوه و زیبایی دستگاه نداشته باشد به منظور افزایش بازدهی دستگاه و جلوگیری از هدررفت انرژی و نیز کاهش تاثیر تخریبی گرما ، از شیشه های سکوریت نشکن در دستگاه استفاده می شود.

  قیمت دستگاه گرمکن پیراشکی مناسب و قیمت گرمخانه صنعتی مناسب و قیمت گرمخانه ویترینی قیمت گرمخانه شیشه ای مناسب

  قیمت گرم خانه رومیزی با توجه به طول و قیمت گرم خانه ایستاده با توجه به تعداد طبقات تعیین می گردد.
  گرمخانه رومیزی شیشه ای گرمخانه پیراشکی
  گرمخانه رومیزی شیشه ای دستی همراه با چراغهای حرارتی دیس پلی جهت گرم نگهداشتن مواد پخته شده جهت عرضه شامل مرغ کنتاکی ، سیب زمینی ، قارچ سوخاری و غیره می باشد.
  همچنین در مواردی که نیاز به استفاده از لامپ نمی باشد المنتی در زیر سیینی ها طراحی شده که این قابلیت را دارا می باشد که مواد غذایی را از زیر سینی ها گرم کند

Compare List